Aktualna oferta2020-08-07T22:06:34+02:00
Myślenie pytaniami – w 21 dni do skutecznego zarządzania, komunikacji i satysfakcjonujących relacji

Dołącz do Kursu „Myślenie pytaniami”, nauczysz się nowego sposobu myślenia i zadawania właściwych pytań, dzięki czemu odzyskasz spokój, pieniądze oraz czas na naprawdę ważne dla Ciebie rzeczy.

 • Zatrudniasz ludzi, ale masz poczucie, że wszystko jest na Twojej głowie?

 • Szukasz sposobu na optymalizację kosztów?

 • Tracisz czas na spotkaniach, które nie dają efektu?

 • Twoi współpracownicy nie dostarczają Ci takich efektów, jakich oczekujesz?

 • Brakuje Ci czasu na zarządzanie i strategię, bo ciągle wpadasz w bieżączkę?

Rozwój w wakacje – przygotuj się na pracę i życie w warunkach, które wymagają od nas coraz lepszej komunikacji i odporności.

Start już 10 sierpnia 2020
Czasu na decyzję pozostało:
0
0
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds

Dla kogo jest ten Kurs:

 • Chcesz mieć spokój w relacjach? – zapisz się

 • Chcesz w końcu mieć więcej czasu? – zapisz się

 • Chcesz budować firmę i autorytet? – zapisz się

 • Chcesz mieć w firmie relacje dorosły – dorosły? – zapisz się

 • Chcesz poznać sposoby na angażowanie ludzi? – zapisz się

Ten Kurs nie jest dla tych, którzy:

 • Wiedzą już wszystko

 • Zrzucają winę na innych.

 • Nie chcą zająć się sobą

Przechodzę do zakupu

Gwarantuję, że odzyskasz wpływ na zachowania i działania swoich współpracowników, by pracowali tak, jak tego oczekujesz.

Już teraz zobacz, czego możesz się nauczyć:

Koniec z:

 • nadinterpretacją
 • niedopowiedzeniami
 • nadużyciem
 • rozczarowaniem
 • konfliktami
 • błędnym kołem w komunikacji

Czas na:

 • klarowność
 • stawianie granic
 • porozumienie
 • zaufanie i otwartość
 • jasność w relacjach
 • relacje dorosły: dorosły
Przechodzę do zakupu

Zmień sposób komunikacji, a czas i pieniądze znajdą się same.

Start już 10 sierpnia 2020
Czasu na decyzję pozostało:
0
0
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
Przechodzę do zakupu
Poznaj opinie

Uczestniczyłam w dwóch kursach online prowadzonych przez Monikę. Oba rewelacyjne. Większość umiejętności nabytych w trakcie kursów wykorzystuję w pracy z moim zespołem, co bardzo pozytywnie wpłynęło na integrację zespołu – szczególnie w czasie pandemii i przymusowej pracy zdalnej. Monika jest szczera i bardzo otwarta. Nie pozostawia pytań i wątpliwości bez odpowiedzi. Każdy kto chce się rozwijać jako menadżer znajdzie u niej niestandardowe rozwiązania, które można stosować nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. – Karolina Pertkiewicz, Uczestniczka Kursu

Dużo bardziej cenię emocje, a rozmowy z pracownikami nie są już takie straszne. Inaczej patrzę na potrzeby. Widzę, że muszę i zwracam większą uwagę na projekcje – staram się ich nie robić jak dotychczas. Narzędzia dotyczące doceniania, motywowania – zaczęłam je stosować i póki co działa. – Ania, Uczestniczka Kursu

Po kursie zmieniam bardzo dużo. W ogóle moje myślenie i podejście do zarządzania w ostatnim czasie bardzo się zmieniło. Przygotowuję zespół do zmiany i włączam ich we wszystkie działania od początku, aby to była nasza wspólna praca, wspólne cele. – Karol, Uczestnik Kursu

Przechodzę do zakupu

Struktura kursu

Moduł bonusowy:

Sztuka słuchania – jak słyszeć niewypowiedziane?

Program przygotowany został na 21 dni. Jednak możesz go przerabiać w dowolnym czasie. Dostęp otrzymasz na całe 6 miesięcy.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jeśli po przerobieniu pierwszego modułu, czyli 6 pierwszych lekcji i uzupełnieniu ćwiczeń, z jakiegoś powodu nie będziesz z niego zadowolony z Kursu, zwrócę Tobie koszt zakupu.

Przechodzę do zakupu
Start już 10 lipca 2020
Czasu na decyzję pozostało:
0
0
0
0
Days
0
0
Hours
0
0
Minutes
0
0
Seconds
Przechodzę do zakupu

Chcesz wiedzieć więcej? Nie wiesz, po co Ci to? Ok.

Przechodzę do zakupu

Czego jeszcze potrzebujesz do podjęcia decyzji?

Kiedy rusza kurs i ile trwa?2020-07-22T22:13:53+02:00

Kurs startuje w poniedziałek 10go sierpnia. Tego dnia dostaniesz dostęp do pierwszego modułu. Tego dnia odbędzie się też pierwszy live call, czyli sesja online na żywo. Kolejne moduły udostępniane będą co 2 dni. Dostęp do całego kursu masz na 6 miesięcy. Będziesz mógł wracać do niego w dowolnym momencie i tak samo obejrzeć sesje live, jeśli, z jakiegoś powodu nie będziesz mógł uczestniczyć w czasie rzeczywistym.

Dla kogo właściwie jest ten kurs?2020-07-22T22:15:22+02:00

Zarządzanie, relacje, sprzedaż, delegowanie, feedback, zarządzanie czasem, motywowanie, docenianie – tu wszędzie potrzebne są pytania. Tak więc niezależnie od obszaru, na jakim Ci zależy, znajdziesz tu rozwiązania, które pomogą Ci działać efektywniej. Ten kurs jest również dla tych, którzy mają dość nieporozumień, wątpliwości, rozczarowań w relacjach i zależy im na podniesieniu jakości własnej komunikacji.

Prowadzę kilkuosobowy zespół, czy ten kurs jest dla mnie?2020-07-22T22:16:31+02:00

Zaletą tego szkolenia jest podejście systemowe do komunikacji, to znaczy, że każdy biznes, niezależnie czy duży, czy mały ma pewne wspólne procesy i pracują w nich ludzie. Zrozumienie dynamiki komunikacji stanowi klucz do sukcesu. Tak, zdecydowanie mały biznes znajdzie tam rozwiązania dla siebie.

Zatrudniam pracowników i wolę, żeby ktoś przejął prowadzenie firmy, bo ja chcę rozwijać kolejne biznesy. Czy ten kurs przyda się moim menedżerom?2020-07-22T22:16:50+02:00

W trakcie tego kursu pracujesz głównie nad rozwojem własnych kompetencji i zadawania pytań i to jest klucz, ponieważ potem łatwiej będzie Tobie nauczyć tego samego Twoich menedżerów. Jednocześnie część zadań zawiera ćwiczenia, które są do wykonania w trakcie Twojej pracy, więc na bieżąco testujesz i angażujesz swoich ludzi do zmiany i większej efektywności.

O co chodzi z tą gwarancją satysfakcji?2020-07-22T22:17:14+02:00

Spora część moich klientów wraca do mnie i uczestniczy w kolejnych kursach. Znają mnie i zdobyłam ich zaufanie. Część uczestników każdego kursu ma ze mną kontakt po raz pierwszy i mogą czuć się niepewnie kupując nowy produkt. Dlatego dbając o ich komfort daję im możliwość rezygnacji, jeśli uznają, że kurs nie spełnia ich oczekiwań. Warunkiem jest uzupełnienie zeszytu ćwiczeń i odbycie lekcji z pierwszego modułu. To wystarczający czas, aby stwierdzić, w czym pomógł ten kurs.

Czy mogę kupić ten kurs dla kogoś?2020-07-22T22:17:52+02:00

Oczywiście serdecznie zapraszam Ciebie do udziału, jeśli jednak chcesz kupić ten kurs dla kogoś, współpracownika/ partnera, to jak najbardziej. Pamiętaj, by przy zakupie podać właściwy adres :)

Czy dostanę fakturę?2020-07-22T22:18:19+02:00

Tak, przy zakupie generuje się faktura VAT. Także wystarczy podać dane i gotowe :)

Bonusy, które otrzymasz wraz z warsztatami online

 • BONUS 1 – nagranie 45 – minutowego szkolenia z Marcinek Kalkhoffem, strategiem komunikacji marketingowej

  • 1. BUZI – Czytelny i zrozumiały komunikat dociera skuteczniej
   Anglosasi mają taki skrót: KISS (ang. Keep It Simple, Stupid), który dość zgrabnie przetłumaczono jako BUZI (Bez Udziwnień i Zawiłości, Idioto!). Co on oznacza w praktyce? Dowiesz się na szkoleniu.
  • 2. Oczu nie można oderwać!
   Zdumiewające, jak zupełne bywa złudzenie, że piękno jest dobrem. [Tołstoj, Sonata Kreutzerowska] Zerknij na świat wokół. Prawie cała komunikacja – i ta reklamowa, i ta dziennikarska – newsowa, i ta artystyczna – filmy, książki jest oparta o formy wizualne. Żyjemy w monozmysłowej kulturze, zaniedbaliśmy pozostałe osiem zmysłów. Jak to zmienić? Odpowiedzi w kursie.
  • 3. Ziemia obiecana – Kup, a trafisz do Ziemi obiecanej.
   Ziemia obiecana to biblijne sformułowanie oznaczające miejsce najbardziej pożądane, wydające się rajem, kraj szczęśliwości i bogactwa. Dopiero później tego sformułowania użył Reymont tak tytułując swoją powieść, ale nie zmieniając znaczenia słów.
   Zadziwiające jest jak wiele reklam, które obiecują raj, jest skonstruowanych w oparciu o tę właśnie technikę. Jesteśmy jako ludzie, tak naiwni, czy tak marzycielscy? Jak jeszcze wykorzystać ten „trick”? Odpowiedzi szukaj na szkoleniu.
 • BONUS 2 – nagranie ponad 90 – minutowego szkolenia „Feedback Master”
  Udzielanie informacji zwrotnej jest czymś, co robimy stale. Rób to świadomie. W życiu prywatnym i zawodowym, jako szef lub członek zespołu – sprawdź, jak możesz zadbać o siebie i swoje relacje.
  Każdy z nas lubi otrzymywać pozytywną informację na temat swojej pracy, zachowania czy zaangażowania. Bycie zauważonym i docenionym to naturalna potrzeba każdego człowieka. Informacja zwrotna, czyli feedback, który już na dobre zadomowił się w języku polskim, jest jedną z podstaw skutecznej komunikacji. Dzięki niej nawiązujemy dialog, budujemy zaufanie, kształtujemy relację. Przede wszystkim jednak jest to niezwykłe narzędzie do budowania swojego wizerunku i autorytetu.
  Właściwie udzielony feedback nie powinien budzić emocji. Dzięki odpowiednim pytaniom i przy zastosowaniu struktury może nam pomóc uzyskać oczekiwane rezultaty. Niezależnie, czy jest to rozmowa korygująca czy też wzmacniająca schemat postępowania jest taki sam. Niby prosty, a jednak trudny – bo tu chodzi o Twoje emocje.
  Nadrzędna zasada: niezależnie czy w pracy, czy w życiu prywatnym – feedback warto dać, żeby nie kazać się domyślać.
 • BONUS 3 – nagranie ponad 60 – minutowego szkolenia „Milczenie w organizacji” Współczesne organizacje wydają się być świadome wartości współpracy. Niezależnie od preferencji zatrudnionych pracy w zespole czy indywidualnej, dzielenie się informacjami, integrowanie wielu perspektyw, wymiana doświadczeń czy konfrontowanie różnic zdecydowanie zwiększają szanse na sukces i realizację zakładanych celów. Do tego niezbędnym warunkiem jest wypowiadanie swojego zdania. I tu dochodzimy do sedna: cisza w organizacji – dotyka nie tylko jednostki, ale rzutując na pracę zespołów, ogranicza rozwój całej organizacji. Poznasz rodzaje milczenia i dowiesz się, jak mu przeciwdziałać.
 • BONUS 4 – E-book – „Pytania asertywne – postaw na zdrowe granice”
  Mówi się, że asertywność jest oznaką dojrzałości. Nadal jednak to coś, co średnio nam wychodzi i wiele osób uskarża się na to, że pozwala przekraczać swoje i/lub innych granice. Wiesz, że możesz przywrócić relacje na właściwe tory poprzez pytania? Dostaniesz listę 20 pytań i 15 – minutowe video dotyczące budowania postawy asertywnej, którą zastosujesz nie tylko w pracy, ale również w relacjach osobistych. To nie tylko lista pytań, to nauka pracy z emocjami.
 • Dostęp do kursu i wszystkich bonusów na 6 miesięcy

Przejdź do zakupu i zdecyduj już dziś, że podniesiesz jakość decyzji i rezultatów, jakie osiągasz.

Przechodzę do zakupu

Co mówią o mnie osoby, które ze mną pracowały:

Z Moniką współpracuję od ponad 3 lat. Przy jej wsparciu uczyłam się jak łączyć biznes i relacje. Kompetentna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta wprowadzała mnie w tajniki rekrutacji, employer brandingu oraz komunikacji. Oprócz tego, że jej wskazówki i wiedzę wykorzystuję w codziennej pracy, to z przyjemnością uczestniczę w kursach, które prowadzi. To wielka radość móc pracować z Moniką – pełną pasji i zaangażowania profesjonalistką, która każdą sprawę traktuje indywidualnie i pomaga szukać rozwiązania szytego na miarę.

Karolina Ciepłucha, Koordynator HR, Cyfrowe.pl

Uczestniczyłam w dwóch kursach online prowadzonych przez Monikę. Oba rewelacyjne. Większość umiejętności nabytych w trakcie kursów wykorzystuję w pracy z moim zespołem, co bardzo pozytywnie wpłynęło na integrację zespołu – szczególnie w czasie pandemii i przymusowej pracy zdalnej. Monika jest szczera i bardzo otwarta. Nie pozostawia pytań i wątpliwości bez odpowiedzi. Każdy kto chce się rozwijać jako menadżer znajdzie u niej niestandardowe rozwiązania, które można stosować nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym.

Karolina Pertkiewicz, Kierownik Zespołu Brokerskiego, STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi

Miałem przyjemność współpracować z Moniką przy kilku projektach. To osoba o ogromnej determinacji, niewyczerpanej pozytywnej energii, umiejętności pracy w zespole, która podchodzi do wykonywanych zadań w sposób niezwykle profesjonalny, odpowiedzialny oraz z dbałością o szczegóły 😊 Zdecydowanie polecam❗👍

Marek Wikiera, Przedsiębiorca, trener mentalny

Współpracę z Moniką rozpoczęliśmy – jakże typowo – przez przypadek. Została zaproszona do konkursu prawie „na zająca”, nie tylko wygrała, ale w dłuższej perspektywie – zgarnęła resztę puli. Zbierając przy tym wyrazy uznania od wszystkich uczestników szkoleń i warsztatów indywidualnych. Monika potrafi mówić rzeczy, które potencjalnie mogłyby ranić ego, ale robi to  w sposób, który wywołuje refleksję i wyzwala chęć do podjęcia wysiłku w stronę poprawy. Dysponując licznymi obserwacjami z różnych firm i branż, potrafi celnie naprowadzać na właściwe rozwiązania. Robi to skutecznie i z wdziękiem, używając prostych, a niezwykle celnych porównań.

Adam Lewandowski, Prezes Zarządu STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi

U Moniki cenię sobie umiejętność „zrobienia kroku w bok” i spojrzenia na organizację z większej odległości, z innej niż moja perspektywy. Szczególnie wartościowe jest zdiagnozowanie sytuacji z punktu widzenia doświadczonego konsultanta i psychologa pracującego z uwzględnieniem tak wielu zależności, reguł czy zachowań jakie zachodzą podczas interakcji międzyludzkich. Rady i spostrzeżenia niejednokrotnie rozszerzają moje postrzeganie sytuacji i ułatwiają znalezienie najlepszego rozwiązania.

Jarosław Banacki, Prezes Zarządu Cyfrowe.pl Sp. z o.o.

Monika zadaje pytania, których sam byś sobie nie zadał. Do tego mówi to, czego nie zawsze chcesz słuchać, ale mówi to w taki sposób, że faktycznie zaczynasz się zastanawiać. No i nie zostawi cię z tym samego – rozwiązania i pomysły w jej przypadku są nieograniczone. Planując rozwój, zmianę zdecydowanie Monika to właściwa osoba.

Filip Pilachowski, Prezes Zarządu XLE Sp. z o.o.

Współpracę z Moniką rozpocząłem w 2011 roku, po objęciu stanowiska Prezesa Zarządu w firmie SmartMedia. Zależało mi na zbudowaniu efektywnego zespołu podległych mi managerów oraz pracowników. Zaczęliśmy od badania satysfakcji i team coachingu managerów. Warsztaty, spotkania i szkolenia regularnie prowadzone przez Monikę pozwoliły osiągnąć oczekiwany efekt, a sama firma notuje założony w strategii wzrost i zysk. W 2018 roku firma SmartMedia Sp. z o.o. została przekształcona a spółkę akcyjną i zmieniła nazwę na Pirxon SA.

Bartosz Sobolewski, Prezes Zarządu Pirxon S.A.

Profesjonalizm w atrakcyjnej formie. Trafność diagnozy i skuteczność zastosowanych rozwiązań. Cenna umiejętność pracy w niszowych branżach dodatkowo wzmocniona elastycznością w relacjach międzynarodowych. Zdecydowanie kontynuujemy współpracę.

Piotr Masny, General Manager Seatrans Ship Management

Monika Reszko spotkałem jakiś czas temu. Jest to osoba, która zrobiła mi prywatny trening umysłu. Dzięki niej i głębokiej refleksji nad sobą i swoim życiem odkryłem własne ograniczenia i blokady. Pozbyłem się już wielu starych przeświadczeń i męczących nawyków, z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy. Dziś stawiam granice i nie pozwalam innym na ich przekraczanie.  Zawsze mogę liczyć na poradę i pomoc Moniki.

Przemysław Krzysztofek, Właściciel Grupy Auto Elektro