Akademia Mindset Szefa

7. Edycja Programu już w marcu 2024 r.
Pobierz program i poznaj szczegóły.

Pobieram program Akademii
Podczas dwumiesięcznej współpracy online poznasz metodę, która odmieniła podejście właścicieli i menedżerów, którzy zaczęli w końcu dbać o siebie, stawiać granice, budować samodzielne zespoły, delegować i egzekwować, a to wszystko w atmosferze zaufania oraz dojrzałych relacji.
W trakcie wspólnych sesji warsztatowych doświadczysz ogromnego wsparcia ze strony mojej i Grupy. W gronie dwudziestu kilku osób poczujesz, że nie jesteś ze swoimi wyzwaniami sam i już od pierwszego tygodnia zaczniesz dostrzegać realne zmiany.
Indywidualne cotygodniowe konsultacje pozwolą Ci krok po kroku zbudować pracę i zespół, jakich pragniesz, a nie z jakimi się pogodziłeś. Dowiesz się, jak kształtować dojrzałość i odpowiedzialność. Dostaniesz praktyczne rozwiązania i gotowe schematy do wdrożenia, dzięki którym nawet najtrudniejsze rozmowy staną się przyjemnością.
Zwiększysz swoje zyski, jednocześnie budując wokół siebie atmosferę szacunku i transparentności.
Mówi się, że ludzie są najważniejsi. Jeśli jednak nie znajdziesz czasu na własny rozwój, żaden człowiek nie pomoże.
Chcę pobrać program

Etapy Akademii Mindset Szefa

Pobierz program
Pobierz program
Pobierz program
Absolwenci poprzednich Edycji Akademii, to tak samo niezwykłe osoby, jak Ty. Nawet jeśli jeszcze tak o sobie nie myślisz, to po Akademii na pewno będziesz! Zobacz, jakie rzeczy zmienili i jak pracowało im się w trakcie Programu.
Akademia MINDSET Szefa, 2-miesięczny program dla Szefów, którzy poważnie myślą o rozwoju swoim i firmy. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za własne doświadczenia.
Chcę pobrać program

Dlaczego program, a nie warsztatowy spontan?

  • Bo incydentalne szkolenie, to jak jedno wyjście na siłownie – cudu nie będzie.
  • Bo jedno to poznać metodę a drugie wdrożyć – potrzeba czasu i praktyki.
  • Bo Program daje możliwość współpracy na wielu poziomach.
  • Bo małe, ale systematyczne kroki dają najlepsze rezultaty.
  • Bo masz stałe wsparcie – moje i Grupy, na każdym kroku do Twojego celu.
Monika, chcę porozmawiać z Tobą o mojej sytuacji
Co dała Akademia dotychczasowym Absolwentom
Po każdej edycji przeprowadzam ankietę podsumowującą.
Oto, co w niej znalazło się w poprzednich edycjach.
W czym wiedza uzyskana w Akademii pomogła Ci najbardziej?

Zdecydowanie lepszym zrozumieniu siebie, a może nawet pierwszym świadomym zwróceniu się ku sobie, wsłuchaniu we własne potrzeby, tego że jestem! Że mogę i że mogę chcieć więcej dla siebie. A to już pięknie przekłada się na moją pracę z zespołem. Przestałam się bać, że kogoś zranię, nie zachowuję się jak saper, który stara się rozładować wszystko. I przede wszystkim „wszystko” mnie nie dotyczy, mam od tego zespół, mogę się podzielić odpowiedzialnością. A i konflikty nie zawsze mnie dotyczą, więc nie muszę ich rozwiązywać, ULGA :) Dorosłam i pozwoliłam dorosnąć innym. Czy oni z tego skorzystają? Zobaczymy :)

Absolwentka

W dobitnym uświadomieniu, iż funkcjonuję w zaprzeczeniu wymarzonego zespołu i na zasadach, jakie są sprzeczne z moimi zasadami. Jakoś tak się przyzwyczaiłam, ale widzę, zwłaszcza dziś, jak bardzo odpokutowuję to moim zdrowiem. Żadne pieniądze nie zwrócą mi utraconego zdrowia i czasu.

Absolwentka

W odkrywaniu, dostrzeganiu siebie, swoich emocji i swoich prawdziwych potrzeb. Akademia uświadomiła mi, że powinnam w końcu zadbać o siebie. Nie braniu na siebie zbyt wiele. Eliminowaniu projekcji. Angażowaniu, motywowaniu ludzi pytaniami, zamiast robić coś za nich. Wydorośleniu.

Absolwentka
W zrozumieniu, że współpracownicy są dorosłymi ludźmi, którzy mogą, chcą i powinni brać odpowiedzialność za swoje zadania, że dobrze jest dać im szansę na podejmowane decyzji, nawet na robienie błędów – na których uczymy się wspólnie.
Absolwent

W zrozumieniu, jak bardzo nasze oczekiwania mogą mijać się z rzeczywistością. I chyba z większą świadomością tego, co mówię i po co to robię. Czy chcę tylko to powiedzieć, bo chcę to wyrzucić z siebie, czy coś chcę tym osiągnąć, a jeżeli to drugie, to chcę to osiągnąć i jak to zrobić najlepiej.

Absolwentka
Przede wszystkim udało mi się spojrzeć w siebie i moje błędy z perspektywy, zdiagnozować co jest problemem i poznać narzędzia, które wspierają mnie w procesie zmiany, jaki już zauważam. Akademia pokazała, jak ważne jest wyłączenie autopilota i skupienie się na tym, co jest dla mnie ważne i co realnie przybliży mnie do osiągnięcia celu. Jednym z moich najważniejszych problemów było automatyczne wchodzenie w tryb przejmowania od innych, doradzania, myślenia za innych. Dzisiaj widzę wielką siłę i efekty w zamianie miejsc – ja pytam i słucham, Ty mówisz, generujesz rozwiązania. Więcej samodzielności i siły sprawczej w zespole i więcej czasu realnie na moje zadania.
Absolwentka

W uwolnieniu się od matkowania i poczucia osamotnienia w odpowiedzialności za jakość pracy.

Absolwentka

W lepszej komunikacji w zespole, gdzie teraz jest większa przestrzeń dla innych, przez co czują się ważni.

Absolwentka

Zrozumieniu relacji dorosły-dorosły, usystematyzowanie relacji ze współpracownikami, stworzeniu „nowego ładu”.

Absolwent
Pobierz program

Zobacz, co o Akademii mówią jej Absolwenci

Pobierz program i poznaj Akademię Mindset Szefa oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Co się wydarzy po przesłaniu Twojego zgłoszenia?

  • Otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółowym programem,
  • Twoje zgłoszenie oznacza dla mnie, że zainteresowało Cię to, co robimy w trakcie Akademii, dlatego na bieżąco będę Cię informować o planach na kolejną, 5. już edycję Akademii Mindset Szefa.