Kolejne „Spotkanie w gronie świadomych szefów” – REKRUTACJA W MAŁEJ FIRMIE

Zdecyduj, czy temat warty Twojej obecności 😉

Zapisz się, przyjdź i rozwijaj swój MINDSET SZEFA!

Wpisując się raz, masz gwarancję, że otrzymasz link do każdego kolejnego spotkania.  SPOTKANIA OTWARTE NA ZOOM

  Każdy 3-ci poniedziałek miesiąca

  Najbliższe spotkanie: 24.04 | 20:00

  Rekrutacja to nie rozmowa kwalifikacyjna.  Myśląc o niej w ten sposób, to jakby szukać w pierwszej randce gwarancji na sukces w małżeństwie.

  Czy Ty też słyszałeś takie stwierdzenia, jak: „Kandydata to trzeba zaskoczyć i przestraszyć” ? Albo „Kandydat na pewno będzie chciał nas przechytrzyć i okłamać”? 

  A może nie masz specjalnego nastawienia, ale rekrutacja to nie Twój konik, a chcesz w końcu nauczyć się odpowiednio do Twoich potrzeb dobierać ludzi?

  Istnieje wiele różnych opinii, podejść, uwag do tematu rekrutacji. A jeszcze więcej mitów 😉

  A prawda jest taka, że większość rekrutacji to jedno wielkie nieporozumienie.

  Podczas rekrutacji, mówi się kandydatom, że nie da się drugi raz zrobić dobrego pierwszego wrażenia. Ale to dotyczy dokładnie tak samo pracodawców – co widzi kandydat przychodząc do firmy?

  Jak robić skutecznie rekrutację?

  I co to znaczy „skutecznie”?????

  O tym i dużo więcej już 24-go kwietnia o godz. 20:00.

  Na co możesz liczyć:
  • Rekrutacja wczoraj i dziś – co mogło Ci umknąć
  • 4 konkretne wskazówki jak robić to dobrze, by nie dać wsadzić się na minę
  • 3 poziomy rekrutacji w Twojej firmie, które uchronią przed marnowaniem czasu, kasy i energii

  Zapraszam 24go kwietnia, godz. 20:00 – 21:00.

  Spotkanie otwarte na zoomie to niezobowiązujące spotkania, na których wspólnie dyskutujemy o różnych aspektach biznesu.  Przyjdź i spotkaj się z innymi szefami i menadżerami, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Poczuj siłę Grupy i potęgę rozwiązań, z których skorzystały już setki osób.

   

  Następne spotkanie już za

  0
  0
  0
  0
  Days
  0
  0
  Hrs
  0
  0
  Min
  0
  0
  Sec

  Jesteś gotowy na zmianę?

  Zapisz się, przyjdź i rozwijaj swój MINDSET SZEFA!

  Wpisując się raz, masz gwarancję, że otrzymasz link do każdego kolejnego spotkania.   Według raportu Polska 2025 – Nowy motor wzrostu w Europie, opracowanego przez Mackinsey&Company, średnia liczba godzin pracy w Europie wynosi 1600 godzin rocznie. Polski pracownik pracuje średnio 1929. Wraz ze wzrostem PKB maleje liczba przepracowanych godz. W praktyce oznacza to mniej pracy przy większej produktywności. Klimat organizacji jest jednym z kluczowych czynników warunkujących, czy pracujemy dużo czy mądrze.

   Zapraszam,
   Monika Reszko
   Twój psycholog w biznesie

   Regulamin udziału w spotkaniach otwartych

   1.  Uczestnictwo w spotkaniu jest dobrowolne i bezpłatne.

   2. Warunkiem uczestnictwa w spotkania online jest dokonanie Rejestracji za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: www.monikareszko.com/spotkanianazoom oraz przeczytanie i akceptacja postanowień Regulaminu.

   3. Po przesłaniu formularza, Organizator prześle Uczestnikowi potwierdzenie rejestracji.

   4. Najpóźniej w dniu spotkania, Uczestnik otrzyma link do spotkania.

   5. Akceptacja Regulaminu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych na potrzeby organizacji spotkania i innych wydarzeń Organizatora, w tym materiałów edukacyjnych i informacji o ofercie handlowej.

   6. Uczestnik zobowiązuje się do udziału w spotkaniu online w sposób niezakłócający jego przebiegu oraz niepodejmowania jakichkolwiek działań, które są niezgodne z przepisami powszechnie obowiązującego prawa bądź dobrymi obyczajami, a także naruszających dobra osobiste innych Uczestników lub osób trzecich.
   7. Nagrywanie, używanie wzorników, zdjęć i wszelkich materiałów instruktażowych bez zgody organizatora, a także kopiowanie treści lub pomysłów oraz know – how jest zabronione zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.