Skończ z nadopiekuńczością! Jak usamodzielnić zespół i nie stracić przy tym głowy?

Zapisz się, przyjdź i rozwijaj swój MINDSET SZEFA!

Wpisując się raz, masz gwarancję, że otrzymasz link do każdego kolejnego spotkania.  SPOTKANIA OTWARTE NA ZOOM

  Każdy 3-ci poniedziałek miesiąca

  Najbliższe spotkanie: 20.03 | 20:00

  Skończ z nadopiekuńczością! Jak usamodzielnić zespół i nie stracić przy tym głowy?

  Hej, na kolejnym spotkaniu w gronie świadomych szefów porozmawiamy o tym, o czym moi klienci mówią, że wraca jak bumerang: nadopiekuńczość.

  Czy to spotkanie jest dla Ciebie?

  Sprawdź, na ile:
  – zajmujesz się sprawami, które tak naprawdę nie mają dla Ciebie zbyt dużego znaczenia (za to mają znaczenie dla innych), 
  – niekiedy tworzysz w swojej głowie scenariusze kiedy i jak zaplanujesz czas dla siebie, przy czym często tych planów nie realizujesz,
  – żyjesz w poczuciu, że sam zrobisz wszystko najlepiej i z tego powodu często nie delegujesz zadań,
  – uświadamiasz sobie o tym, iż zabrnąłeś w nadopiekuńczość dopiero wtedy, kiedy boleśnie zaczynasz to odczuwać.

  A jeśli do tego w momencie, gdy zaczynasz oczekiwać i egzekwować pojawia się dyskomfort lub gorzej – poczucie winy, to zdecydowanie to spotkanie jest dla Ciebie.

  Na co możesz liczyć:

  • 5 objawów nadopiekuńczości, które rujnują Twój spokój
  • 4 konkretne wskazówki jak pożegnać się z nadopiekuńczością
  • Czym właściwie jest relacja dorosły – dorosły i czym w związku z tym jest współodpowiedzialność

  Zapraszam 20go marca, godz. 20:00 – 21:00.

  Spotkanie otwarte na zoomie to niezobowiązujące spotkania, na których wspólnie dyskutujemy o różnych aspektach biznesu.  Przyjdź i spotkaj się z innymi szefami i menadżerami, którzy mierzą się z podobnymi wyzwaniami. Poczuj siłę Grupy i potęgę rozwiązań, z których skorzystały już setki osób.

   

  Następne spotkanie już za

  0
  0
  0
  0
  Days
  0
  0
  Hrs
  0
  0
  Min
  0
  0
  Sec

  Jesteś gotowy na zmianę?

  Zapisz się, przyjdź i rozwijaj swój MINDSET SZEFA!

  Wpisując się raz, masz gwarancję, że otrzymasz link do każdego kolejnego spotkania.   Według raportu Polska 2025 – Nowy motor wzrostu w Europie, opracowanego przez Mackinsey&Company, średnia liczba godzin pracy w Europie wynosi 1600 godzin rocznie. Polski pracownik pracuje średnio 1929. Wraz ze wzrostem PKB maleje liczba przepracowanych godz. W praktyce oznacza to mniej pracy przy większej produktywności. Klimat organizacji jest jednym z kluczowych czynników warunkujących, czy pracujemy dużo czy mądrze.

   Zapraszam,
   Monika Reszko
   Twój psycholog w biznesie

   Regulamin udziału w spotkaniach otwartych

   1.  Uczestnictwo w spotkaniu jest dobrowolne i bezpłatne.

   2. Warunkiem uczestnictwa w spotkania online jest dokonanie Rejestracji za pośrednictwem Formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem: www.monikareszko.com/spotkanianazoom oraz przeczytanie i akceptacja postanowień Regulaminu.

   3. Po przesłaniu formularza, Organizator prześle Uczestnikowi potwierdzenie rejestracji.

   4. Najpóźniej w dniu spotkania, Uczestnik otrzyma link do spotkania.

   5. Akceptacja Regulaminu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych na potrzeby organizacji spotkania i innych wydarzeń Organizatora, w tym materiałów edukacyjnych i informacji o ofercie handlowej.

   6. Uczestnik zobowiązuje się do udziału w spotkaniu online w sposób niezakłócający jego przebiegu oraz niepodejmowania jakichkolwiek działań, które są niezgodne z przepisami powszechnie obowiązującego prawa bądź dobrymi obyczajami, a także naruszających dobra osobiste innych Uczestników lub osób trzecich.
   7. Nagrywanie, używanie wzorników, zdjęć i wszelkich materiałów instruktażowych bez zgody organizatora, a także kopiowanie treści lub pomysłów oraz know – how jest zabronione zgodnie z ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych.